Haaveiletko elämästä maalla, omalla isolla tontilla? Kiinnostaako yrityksen pyörittäminen kotoa käsin?
Nyt on tarjolla huikea kokonaisuus Sastamalassa: Lähes 10 000 m2 kokoinen tila, jolla 185 m2 liikekiinteistö, 2000 m2 asfaltoitu parkkialue ja 330 m2 rakennusoikeutta!
Rakennuksesta löytyy iso baarisali sekä keittiö, jossa on kaikki valmiudet ravintolan pyörittämiseen. Lisäksi on kolme vessaa, suihku, henkilökunnan tilat sekä pieni asuintila. Rakennukseen on asennettu ilmalämpöpumppu vuonna 2024, jolla hoituu sekä lämmitys että viilennys. Öljykattila on uusittu vuonna 2020.
Kulkuyhteydet ovat loistavat. Kiinteistö sijaitsee vilkkaan Porintien varressa, josta kulkee Tampereelle saakka valaistu tie. Nokialle hurautat autolla vartissa ja Tampereelle puolessa tunnissa.
Vain mielikuvitus on rajana, mitä kaikkea tällä isolla tontilla voisi toteuttaa!
Jos haluat nähdä tämän upean kokonaisuuden omin silmin, laita minulle viestiä tai soita, niin mennään katsomaan :)
Carita Räihä
Kiinteistönvälittäjä, LKV
050 322 1963
carita@cotoisa.fi
www.cotoisa.fi