Toimisto- ja työtiloja vapaana, n.472 neliömetriä. Yht. 14 huonetta, lisäksi yhteis- ja sosiaalitiloja, sopiva palveluasunnoiksi tai huoneistohotelliksi.
Kivenlahden torin laidalla olevan liiketalon toisessa kerroksessa
vapaana 13 +1 kpl valoisia huoneita, jotka ovat kooltaan n.11 - 16 neliömetriä. Yhteistilassa on tilava keittiö, oleskelu- ja ruokailutila sekä kaksi toimisto- ja sosiaalitila henkilökunnalle.
Merivirta 5 B:n iso 472 neliön tila valoisine huoneineen soveltuu myös toimistohotelliksi.
Merivirta 5 A:ssa vapautunut n.11 neliön toimisto/työtilan vuokra on 180€ yksityiskäyttäjälle ja yrityskäyttäjälle 180€ + alv 24%.
Vuokrattavan tilan yhteispinta-ala 472 neliömetriä + yksi 11 neliömetrin kokoinen huone Merivirta 5 A:ssa toisessa kerroksessa.
Kahdella huoneella on yhteinen wc (liiketilassa on yhteensä 7 wc:tä, lisäksi yksi pieni wc), yhdellä huoneella on oma wc.
Tilassa on kaksi erillistä suihku/kylpyhuonetta, toisessa on myös pyykinpesukone.
Tilassa on sprinkleri-järjestelmä.
Kivenlahdessa on ruokakauppoja, ravintoloita, terveysasema, apteekki, merenrantaa ja ulkoilureittejä rantabulevardilla.
Kuntosali, hieroja, joogaa ja kauneushoitoloita on samassa rakennuksessa.
Tilassa on lisäksi kaksi toimistohuonetta ja sosiaalitila sekä erillinen wc.
Länsimetron Kivenlahden asema sijaitsee viereisessä rakennuksessa, Länsimetron sisäänkäynti on n.50 metrin matka. Bussipysäkeille 150 - 300m. Isoon Omenaan, Kauklahteen, Jorviin, Tapiolaan.
Vuokralaisen on mahdollista vuokrata erillisellä sopimuksella myös autohallipaikkoja liiketalon alakerrasta. Vuokra 30€ kuukaudessa.
Vuokrattavan tilan 13 +1 huonetta voidaan vuokrata toimisto- ja työtiloiksi joko yrityksille tai yksityishenkilölle.
Kysy lisää liiketilan erilaisista mahdollisuuksista
Yrityspalvelu Lång Oy p.050 5260107 / Tarja Lång