1,08 ha

Jasperintie 327, Vähä-Vaitti, Pirkkala

Pinta-ala
1,08 ha
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Kaupunginosa
Vähä-Vaitti
Kaupunki
Pirkkala

Suuri, esirakennettu 18 000 m2:n toimitilatontti Pirkkalan Jasperintiellä, jolle voidaan rakentaa jopa 10 800 m2:n räätälöidyt energialuokka A:n

Mahdollisuus rakentaa laadukas teollisuus-, tuotanto- tai logistiikkatila.

Perustiedot

Sijainti
Jasperintie 327, 33960 Pirkkala
Kaupunginosa
Vähä-Vaitti
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Tilan pinta-ala
1,08 ha
Kokonaispinta-ala
1,08 ha
Kunto
Uusi
Palvelut
Meijou on toteuttanut viimeisen kahdeksan vuoden aikana lukuisia laadukkaita toimitilaratkaisuja yrityksille Jasperintiellä ja Vähä-Vaitin alueella. Referensseihimme kuuluvat muun muassa kiinteist

Hinta

Vuokra/kk

Talon ja tontin tiedot

Uudiskohde
Kyllä
Rakennuksen kuvaus
Tontti sijaitsee suositulla Vähä-Vaitin teollisuuskeskuksen alueella Pirkkalassa. Vain muutaman sadan metrin päässä kulkevan Valtatie 3:n (E12) ohittaa päivittäin 44 000 autoa. Logistisesti erinomainen tontti on ihanteellinen paikka teollisuus-, logistiikka- tai tuotantolaitokselle. Rakentamismahdollisuus on jopa 10 800 m2 laadukasta tuotanto-, varasto- ja toimistotilaa, sisältäen liittyvät myymälätilat, jotka voivat kattaa 20 % sallitusta kerrosalasta. Tontti sijaitsee näkyvällä paikalla liikenneympyrän vieressä, Lentoasemantien ja Jasperintien kulmassa. Rakennamme asiakkaan tarpeisiin räätälöidyt toimitilat vuokralle. Tapauskohtaisesti voimme myös neuvotella valmiin räätälöidyn kohteen myynnistä asiakkaalle.
Rakennuksen tyyppi
Toimistotila
Energialuokka
-

Tilat ja materiaalit

Pysäköintitilan kuvaus
Suuri tontti mahdollistaa hyvät pysäköintimahdollisuudet, jotka huomioidaan rakennusvaiheessa. Lisäksi pihassa on tilaa myös raskaalle liikenteelle.