ISO, SIISTI LIIKETILA VUOKRATTAVANA KUNINKAANPORTISSA!
Porvoossa Kuninkaanportin kaupan alueella iso ja siisti liiketila odottaa uutta vuokralaista. Sekä samassa rakennuksessa että ympäristössä on runsaasti erilaisia myymälöitä ja liikkeitä, muun muassa kodinkone/elektroniikka-, puutarha- ja kangasmyymälä, autokauppa, huonekalu- ja rakennustarvikeliikkeitä.
Noin 400 m²:n liiketilassa on avoimen myymäläsalin lisäksi neljä toimistohuonetta, joissa jokaisessa on ikkunallinen ovi sekä erillinen, korkea ikkuna. Myymälätila on noin 362-neliöinen. Huoneistossa on myös hyvin varusteltu keittiö sekä kolme vessaa ja suihku.
Tilassa on hyvä jäähdytysjärjestelmä. Huoneistossa on kaksi korkeaa näyteikkunaa sekä ikkunalliset ulko-ovet laajalle parkkialueelle päin.
Asiakkaille on liikerakennuksen edustalla todella runsaasti maksuttomia pysäköintipaikkoja.
ERINOMAINEN TILA ALUEELLA, JOSSA ON PALJON MYYMÄLÖITÄ JA LIIKKEITÄ!
KOHDETIEDOT
SIJAINTI
Katuosoite: Ratsumestarinkatu 6, 06500 Porvoo
Kaupunginosa: Kuninkaanportti
Ympäristö: Liiketiloja ja -rakennuksia
RAKENNUS/HUONEISTO
Pinta-alat: Noin 400 m²
Kiinteistötyyppi: Liikerakennus
Tilatyyppi: Liiketila
Kunto, varusteet ja palvelut: Hyvä kunto, myymälätila, neljä toimistohuonetta, keittiö, kolme wc:tä, suihku, Kuninkaanportin liikkeet vieressä
Vapautuu: Heti vapaa
VUOKRAHINTA
Kuukausivuokra: 3’960 €/kk + alv
Vesimaksu: Sisältyy vuokraan
Sähkö: Kulutuksen mukaan
Lämmitys: Sisältyy vuokraan
Muut ehdot: Vakuus 3 kk:n vuokraa vastaava summa, minimisopimus 6 kk, luottotietojen oltava kunnossa