217 m²

Kelloportinkatu 1, Keskusta, Tampere

Pinta-ala
217 m²
Kerros
4
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Kaupunginosa
Keskusta
Kaupunki
Tampere

Valoisaa toimistotilaa näkymillä koskelle sekä sisäpihalle. Toimiston erikoisuutena on avotilan halki kulkeva alkuperäinen ja suojeltu lattialaatoitus. Tässä avoimessa tilassa onnistuu tehokas kommunikointi kollegoiden kanssa. Tila voidaan yhdistää viereiseen 399 m2 toimistoon.

Koskitammi on ainutlaatuinen pala tamperelaista teollisuushistoriaa. 1800-luvulla rakennetut tiiliseinät on herätetty henkiin nykyaikaisina toimistoina. Olemme keskittyneet toimitiloihin ja palvelemme teitä paikallisesti, joten ota yhteyttä niin mennään yhdessä katsomaan tiloja!

Sijainti Tampereen keskustassa on saavutettavuudeltaan erinomainen, kuljet sitten junalla, bussilla tai omalla autolla. Kiinteistössä palvelee myös laadukas Ravintola Tampella. Kiinteistöstä löytyy myös yhteiset suihku- ja pukuhuonetilat.

Croisette on uusi ja innovatiivinen toimitilojen välitysyritys Suomessa. Meillä on vahva halu auttaa teitä löytämään paras toimitilaratkaisu mahdollisimman vaivattomasti.

Huomaathan, että kaikki vapaat ja vapautuvat tilat ovat kauttamme saatavilla. Osa tiloista on hiljaisessa markkinoinnissa, mutta ottamalla meihin yhteyttä saat nekin tietoosi.

Palvelumme on tilanhakijoille täysin maksutonta.

Perustiedot

Kaupunginosa
Keskusta
Kerros
4
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Tilan pinta-ala
217 m²
Kokonaispinta-ala
217 m²
Lisätietoa vapautumisesta
Heti vapaa!

Hinta

Vuokra/kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Toimistotila
Hissi
Kyllä