311 m²

Karhumäenkuja 2, Aviapolis, Vantaa

Pinta-ala
311 m²
Kerros
2
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Kaupunginosa
Aviapolis
Kaupunki
Vantaa

Karhumäenkuja 2, 311 m2

Vuokrataan upea ja valoisa 6. kerroksen toimistotila Aviabulevardilta. Tilaan on mahdollista rakentaa neuvotteluhuone ja työhuoneita. Kerroksen yhteisistä (aula, wc ja inva-wc) tiloista jyvitetään tälle tilalle yhteensä 40m2.

Aviabulevardi on moderni ja energiatehokas kiinteistö Aviapoliksen juna-aseman ja Clarion hotellin vieressä. Toimistojen valaistus, ilmanvaihto, lämmitys ja jäähdytys toimivat automaattisesti. Talossa ja viereisessä hotellissa erinomaiset palvelut alueen vuokralaisille. Talon viereisestä uudesta pysäköintitalosta saatavilla hyvin autopaikkoja vuokralaisille.

Aviabulevardi on unelmasijainti nopeita kulkuyhteyksiä arvostavan yrityksen toimistolle. Aviabulevardin kaksi tyylikkään modernia toimistotaloa A1 ja A2 sijaitsevat Helsinki-Vantaan lentokentän välittömässä läheisyydessä: lentokenttäterminaalit T1 ja T2 ovat siististi sisätiloissa taittuvan minuutin junamatkan päässä.
Lisätietoja soita 020 730 4530 tai info@repoint.fi. Palvelumme on tilanhakijalle ilmainen.

Seuraavat esittelyt

Ei sovittuja esittelyitä. Ota yhteyttä kohteen ilmoittajaan sopiaksesi esittelystä.

Perustiedot

Kaupunginosa
Aviapolis
Kerros
2
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Tilan pinta-ala
311 m²
Kokonaispinta-ala
311 m²
Kunto
Hyvä
Vuokralaistyyppi
Päävuokralainen
Tiedustelut
Lisätietoja soita 020 730 4530 tai info@repoint.fi

Hinta

Vuokra/kk
Kysy hintaa

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Toimistotila

Ota yhteyttä ilmoittajaan

Puh: 020 730 4530
Repoint Toimitilat Oy
Itälahdenkatu 22 b, 00210 Helsinki
Puh: 020 730 4530

Ota yhteyttä ilmoittajaan

Soita