40 000 €16,1 m²

Näyttelijäntie 14 B B20, Haaga, Helsinki1h

Velaton hinta
40 000 €
Hoitovastike
308 € / kk
Pinta-ala
16,1 m²
Huoneita
1
Kerros
1 / 3
Rakennusvuosi
1985
Toimitilan tyyppi
Liiketila
Kaupunginosa
Haaga
Kaupunki
Helsinki

Pohjois-Haagan ostari

Pitkäaikaiselle vuokralaiselle vuokrattu liiketila. Toimii tällä hetkellä parturiliikkeenä. Näyteikkunat Näyttelijäntielle päin. Myynnissä myös viereinen 10,5 m2 tila joka on mahdollista yhdistää tähän tilaan. Huom! Vihdin pikaraitiotien yksi pysäkki tulee Näyttelijäntielle. Tila on omalla tontilla, arvo nousee.

Perustiedot

Kaupunginosa
Haaga
Kohdenumero
17380402
Kerros
1 / 3
Toimitilan tyyppi
Liiketila
Tilan pinta-ala
16,1 m²
Huoneiston kokoonpano
1h
Huoneita
1
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Ei

Hinta

Velaton hinta
40 000 €
Myyntihinta
40 000 €
Neliöhinta
2 484,47 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
308 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
308 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Liiketila
Rakennusvuosi
1985
Liikehuoneistojen lukumäärä
7
Liikehuoneistojen pinta-ala
828 m²
Kerroksia
3
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Tontin omistus
Oma