Unelmien mahdollisuus uudelle ravintolayrittäjälle! Perniön ainoa grilli-ravintola myytävänä – alueella ei käytännössä kilpailua, ABC lopetti. 50+24 asiakaspaikkaa! Täysin valmis paketti laitteistoineen ja kalusteineen keskeisellä paikalla Perniön kirkonk
Unelmien mahdollisuus uudelle ravintolayrittäjälle! Perniön ainoa grilli-ravintola on kaupan! Täysin valmis paketti laitteistoineen ja kalusteineen. Myydään grilli-ravintola keskeisellä paikalla Perniön kirkonkylältä.
Valmis paketti
Perniön ainoa grilli-ravintola
50 asiakaspaikkaa sisällä + 24 terassilla
Kilpailuetusi? Perniössä ei tällä hetkellä kunnollista hampurilais- tai pihviravintolaa
Kesäisin ostovoimaiset mökkiläiset Espoosta, Turusta ja muualta vilkastuttavat Perniötä ohikulkumatkallaan
🔥 Oletko haaveillut omasta ravintolasta? Nyt siihen on täydellinen tilaisuus! 🔥
Perniön keskustassa, Salontien varrella, on myynnissä valmis ja toimiva grilli-ravintola. Tämä on Perniön ainoa grilli, jolla on ollut vakiintunut asiakaskunta, mutta tässä on myös valtava kasvupotentiaali.
🔹 Kilpailuetusi? Perniössä ei ole kunnollista hampurilais- tai pihviravintolaa, vaikka kysyntää riittäisi. Kesäisin mökkiläiset Espoosta, Turusta ja muualta ajavat pitkinä autojonoina Perniön ohi, tässä on loistava mahdollisuus palvella nälkäisiä asiakkaita.
🔹 Valmis paketti ilman remonttihuolia! Entinen omistaja on remontoinut sisätiloja ja uusinut keittiölaitteita, joten voit aloittaa liiketoiminnan heti.
🔹 Edullinen investointi:
💰 Myyntihinta – vastaavan ravintolan perustaminen tyhjästä maksaisi moninkertaisesti
📍 Sijainti: Salontie 5, Perniö
📏 Tilat: 96 m² – keittiö, asiakastilat, WC:t, terassi
🔥 Varusteet: Grilli, parila, rasvakeittimet, kylmiöt, höyrykeitin, myyntitiski ja paljon muuta
👉 Tartu tilaisuuteen nyt ja toteuta ravintolaunelmasi. Tämä on harvinainen mahdollisuus alueella, jossa grilli-ravintolaa on pitkään kaivattu takaisin.
📞 Ota yhteyttä heti ja sovi esittely. Tämä tilaisuus ei kauaa odota.