742 m²

John Stenbergin ranta 2, Hakaniemi, Helsinki

Pinta-ala
742 m²
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Kaupunginosa
Hakaniemi
Kaupunki
Helsinki

Siistiä toimistotilaa Helsingistä

Vuokrattavana 742 m² modernia ja siistiä toimistotilaa Helsingin Siltasaaren alueelta, 3. kerroksesta.

Tila sijaitsee erinomaisella sijainnilla, josta on hyvät kulkuyhteydet sekä kattavat palvelut aivan lähettyvillä.

Toimisto tarjoaa nykyaikaiset ja toimivat tilaratkaisut, jotka soveltuvat monenlaiseen yritystoimintaan. Tilan suunnittelu tukee tehokasta työskentelyä ja viihtyisää työympäristöä.

Siltasaaren alueen keskeinen sijainti tuo yrityksellesi helpon saavutettavuuden, ja lähialueen palvelut, kuten ravintolat ja muut arjen tarpeet, tekevät toimistosta houkuttelevan valinnan.

Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri Teidän tarpeisiinne sopivat tilat.

Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!

Perustiedot

Kaupunginosa
Hakaniemi
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Tilan pinta-ala
742 m²
Kokonaispinta-ala
742 m²
Postitoimipaikka
Helsinki

Hinta

Vuokra/kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Toimistotila