65 m²

Huopalahdentie 24, Munkkivuori, Helsinki

Pinta-ala
65 m²
Kerros
4 / 5
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Kaupunginosa
Munkkivuori
Kaupunki
Helsinki

Viihtyisä 65,5 m² toimistotila hyvien kulkuyhteyksien varrelta Helsingin Munkkivuoresta.

Munkkivuoren Huudi on kahdesta rakennuksesta koostuva toimiva ja tunnelmallinen yrityspuistokokonaisuus. Huudi tarjoaa yrityksille viihtyisät tilat ja ajanmukaiset palvelut sekä loistavan sijainnin perinteikkään Munkkivuoren ostoskeskuksen kupeessa.

Kiinteistössä tarjoillaan maistuvaa lounasta ja aulassa tulijat vastaanotetaan iloisesti. Huudista löytyy kuntosali, sosiaalitilat, erinomainen pyöräparkki ja tarvittaessa järjestämme paikan suksille, jos haluaa talvella hiihtää töihin. A-talon ylimmässä kerroksessa pääsee myös saunaan työkavereiden kanssa.

Toimistohuoneistojen pinta-alat vaihtelevat noin 40 neliön pientoimistoista 1 460 neliön koko kerroksen tiloihin. Huoneistot ovat muunneltavissa vuokralaisen työskentelytapaan sopivaksi. Sisäpihan toimistoista voi ihailla rauhoittavaa metsämaisemaa, kun taas Huopalahdentien puolen tiloissa voi kylpeä valossa. Kiinteistössä on myös erillisiä neuvottelutiloja.

Erinomainen sijainti näkyvällä paikalla Huopalahdentien varrella takaa hyvät julkisen liikenteen palvelut, joita täydentävät kohteen hyvät henkilökunnan pysäköintitilat.

Perustiedot

Kaupunginosa
Munkkivuori
Kerros
4 / 5
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Tilan pinta-ala
65 m²
Kokonaispinta-ala
65 m²

Hinta

Vuokra/kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Toimistotila
Rakennusvuoden lisätiedot
2002
Kerroksia
5
Hissi
Kyllä
Energialuokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta