783 m²

Hiomotie 8, Pitäjänmäki, Helsinki

Pinta-ala
783 m²
Toimitilan tyyppi
Muu tila
Kaupunginosa
Pitäjänmäki
Kaupunki
Helsinki

Nyt vuokrattava monipuolinen tila Helsingin Pitäjänmäessä. Tila sijaitsee neljännessä kerroksessa ja on luvitettu hoivatilaksi. Lisäksi tilasta on tilaa on mahdollista muokata yrityksen tarpeiden mukaan ja tavarahissiyhteys kellarin varastoille.

Hiomotie 8:ssa arki sujuu ja palvelut pelaavat. Toimistokiinteistö sijaitsee Helsingin Pitäjänmäessä, kehittyvällä ja helposti saavutettavalla alueella keskellä pääkaupunkiseutua. Hiomotie 8 on osa yrityskampus Jujua, jonka yli 40 000 m²:n tilat joustavat ja mukautuvat yrityksen tarpeiden mukaan. Kattavat kampuksen palvelut ravintoloista kokous- ja hyvinvointipalveluihin ovat kaikkien yritysten käytettävissä.

Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.

Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunutta ja helppoa. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton. Jos kiinnostuit, ota yhteyttä!

Perustiedot

Sijainti
Hiomotie 8, 00380 Helsinki
Kaupunginosa
Pitäjänmäki
Toimitilan tyyppi
Muu tila
Tilan pinta-ala
783 m²
Kokonaispinta-ala
783 m²

Hinta

Vuokra/kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Muu tila
Energialuokka
C2018