279 m²

Katajanokanlaituri 7, Katajanokka, Helsinki

Pinta-ala
279 m²
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Kaupunginosa
Katajanokka
Kaupunki
Helsinki

Tämä aiemmin hotellin toimistotiloina toiminut tila tullaan uudistamaan kokonaisuudessaan tulevan vuokralaisen tarpeiden mukaiseksi. Lisäksi tila voidaan tarvittaessa yhdistää viereiseen liiketilaan, jolloin kokonaispinta-ala olisi 849,5 m². Katajanokka on Helsingin ydinkeskustan välittömässä läheisyydessä sijaitseva arvostettu, merellinen kaupunginosa. Alue tunnetaan erityisesti historiallisesta miljööstään, minkä lisäksi sieltä löytyy kattava valikoima ravintoloita, kahviloita, hotelleja ja muita päivittäispalveluita. Sijainti palvelee vaivattomasti niin asiakkaita, henkilöstöä kuin yhteistyökumppaneitakin.

Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.

Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunutta ja helppoa. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton. Jos kiinnostuit, ota yhteyttä!

Perustiedot

Kaupunginosa
Katajanokka
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Tilan pinta-ala
279 m²
Kokonaispinta-ala
279 m²

Hinta

Vuokra/kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Toimistotila
Energialuokka
F2013