1 500 m²

Masterintie 1, Lehmo, Kontiolahti

Pinta-ala
1 500 m²
Kerros
1
Toimitilan tyyppi
Liiketila
Kaupunginosa
Lehmo
Kaupunki
Kontiolahti

Suunnitteilla uutta toimitilaa Kontiolahdella sijaitsevaan Masterparkiin.

Masterpark on Joensuun lähellä sijaitseva kehittyvä yrityspuisto ja 200 työpaikan keskittymä. Masterparkissa on tarjolla monipuoliset palvelut, kuten lounasravintola, fysioterapia, parturikampaamo ja padel-keskus.

Alueelle on nyt kehitteillä 1500-3000m2 liikerakennuskokonaisuus, jonne voidaan toteuttaa toimisto-, liike-, varasto- tai esimerkiksi liikuntatiloja. Tässä on erinomainen tilaisuus päästä suunnittelemaan yrityksellenne uudet toimitilat.

Alueelle on hyvät liikenneyhteydet niin autolla, pyörällä kuin julkisilla liikennevälineillä Vanhaa Nurmeksentietä pitkin. Kiinteistön piha-alueella on pysäköintitilaa niin työntekijöille kuin asiakkaillekin.

Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Perustiedot

Kaupunginosa
Lehmo
Kerros
1
Toimitilan tyyppi
Liiketila
Tilan pinta-ala
1 500 m²
Kokonaispinta-ala
1 500 m²
Kunto
Hyvä
Parveke
Ei
Asunnossa sauna
Ei
Palvelut
Alueella on mm. lounasravintola, parturi-kampaamo, padel-kentät, päivittäistavarakauppa. Joensuun keskustan palvelut sijaitsevat 4,5 kilometrin päässä.

Hinta

Vuokra/kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Liiketila
Taloyhtiössä on sauna
Ei
Energiatodistus
Ei lain edellyttämää energiatodistusta
Liikenneyhteydet
Lyhyt matka valtateille 6 ja 9.