99 m²

Kirkkokatu 1, Keskusta, Kuopio

Pinta-ala
99 m²
Rakennusvuosi
1950
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Kaupunginosa
Keskusta
Kaupunki
Kuopio

Tasokasta toimistotilaa Kuopion keskustasta

Vuokrattavana tasokas ja tyylikäs 99,5 m² toimistotila Kuopion keskustassa, aivan Kallaveden rannalla. Toimistotila sijaitsee kiinteistön 5. kerroksessa, tarjoten viihtyisän ja rauhallisen työympäristön.

Vuonna 1950 valmistunut ja vuonna 1999 peruskorjattu kiinteistö on hyväkuntoinen ja sisältää monipuoliset modernin toimitilakiinteistön palvelut. Kiinteistössä on aulapalvelu, kuntosali sekä erinomainen lounasravintola, jonka terassi tarjoaa mahdollisuuden nauttia lounashetkistä ulkoilmassa.

Tämä toimistotila soveltuu erinomaisesti yritykselle, joka arvostaa tyylikästä ja toimivaa työympäristöä sekä keskeistä sijaintia Kuopion keskustassa.

Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri teidän tarpeisiinne sopivat tilat. Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!

Perustiedot

Sijainti
Kirkkokatu 1, 70100 Kuopio
Kaupunginosa
Keskusta
Toimitilan tyyppi
Toimistotila
Tilan pinta-ala
99 m²
Kokonaispinta-ala
99 m²
Kunto
Hyvä
Kunnon lisätiedot
Hyvä
Lisätiedot
Aulapalvelut Kuntosali Sosiaalitilat
Postitoimipaikka
Kuopio

Hinta

Vuokra/kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Toimistotila
Rakennusvuosi
1950
Rakennusvuoden lisätiedot
1950

Tilat ja materiaalit

Pysäköintitilan kuvaus
Kyllä