Seinäjoki, Koulukatu 13 C 20, 80 neliöinen, erkkerillinen kaunis huoneisto ydinkeskustassa. Voidaan vuokrata myös liikevaihtoverottomaan toimintaan, esim. terapiayksiköksi useammalle terapeutille tai asunnoksi.
Seinäjoki, Koulukatu 13 C 20, 80 neliöinen, erkkerillinen, kaunis, juuri pintaremontoitu toisen kerroksen huoneisto, jossa 4 huonetta, eteinen, keittiö ja wc/ suihku. Levolliset kauniit värit. Kaksi ilmalämpöpumppua jäähdytyksellä lisäävät viihtyvyyttä. Tilassa hyvät äänieristeet. Toiminut aiemmin radiostudiona. Ikkunat kolmeen eri ilmansuuntaan. Sisäänkäynti kävelykadun ja sisäpihan puolelta. Huoneiston voi vuokrata joko määräaikaisena tai toistaiseksi voimassa olevana 3 kk irtisanomisajalla. Tämä huoneisto on ihan erityisen ihana!
Ympärillä keskustan hyvät palvelut ja ihanat kahvilat sekä ravintolat.
Vuokra 890 €/kk Mikäli huoneisto vuokrataan liikevaihtoverolliseen toimintaan lisätään siihen liikevaihtovero.
Vuokralainen tekee sähkösopimuksen suoraan energialaitokselle. Vesi käyttötarve huomioiden
Parkkipaikkamahdollisuus talon takapihalla 48,00€ (sis. alv) ja tolpallinen 65,00€ (sis. alv, ei sähköautolle). Vuokralaisille autopaikkahinnoista -20%. Myös kellariparkki
Tarvittaessa voit vuokrata tyylikkään koulutustilan osoitteessa Kalevankatu 12 max. 25 henkilölle.
Halutessasi sisustus- tai suunnitteluapua samassa korttelissa palvelee kaksi ihanaa sisustusliikettä: SISUSTUS KOKON ja INHOUSE DESIGN.