350 € / kk26 m²

Liesitori 1, Myyrmäki, Vantaa

Vuokra/kk
350 € / kk
Vapautuu
Heti vapaa
Pinta-ala
26 m²
Rakennusvuosi
1987
Toimitilan tyyppi
Liiketila
Kaupunginosa
Myyrmäki
Kaupunki
Vantaa

Liiketila, Kauppakeskus Isomyyri, Liesitori 1, Myyrmäki, Vantaa

Vuokrattavana liiketilaa kristillisen antikvariaatin yhteydessä. Liiketilan kokonaispinta-ala on noin 52 m2.

Tilassa aloittaa toimintansa kristillinen antikvariaatti, mutta tilaa riittää myös toiselle toimijalle. Toimintasi ei tarvitse olla kristillistä; tärkeintä on, että tulette toimeen keskenänne ja että toimintanne eivätkä ole ristiriidassa keskenään.

Voitte suunnitella omat aukioloaikanne kauppakeskuksen aukioloaikojen puitteissa. Toiminta voi olla joko samanaikaista tai vuorottelevaa. Antikvariaatti on alkuvaiheessa avoinna vain lauantaisin, mutta tarkoituksena on pikkuhiljaa laajentaa aukioloaikoja ja muutenkin suunnitella lisätoimintaa.

Liiketilan kokonaispinta-ala on noin 52 m², josta osa on antikvariaatin käytössä (esim. kirjahyllyt), osa sinun käytössäsi ja loppuosa yhteiskäytössä.

Sinun osuutesi vuokrasta voisi olla esim. 350 €/kk (tai mitä sitten yhteisesti sovitaankaan) + käytetty sähkö sekä käytetty kylmä & lämmin vesi.

Ota yhteyttä, niin keskustellaan tarkemmin ja selvitellään, voisimmeko löytää jotain juuri sinun tarpeisiisi sopivaa ratkaisua.

Perustiedot

Sijainti
Liesitori 1, 01600 Vantaa
Kaupunginosa
Myyrmäki
Kohdenumero
20941651
Toimitilan tyyppi
Liiketila
Tilan pinta-ala
26 m²
Kunto
Välttävä
Vapautuu
Heti vapaa
Keittiö
Ei keittiötä
Vuokralaistyyppi
Päävuokralainen

Hinta

Vuokra/kk
350 € / kk
Vakuus
700 €
Vuokra-aika
Toistaiseksi voimassa oleva

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Kylmä / lämmin vesi laskutetaan vuokralaiselta vesimittarin kertoman käytön mukaan.
Sähkömaksu
Vuokralainen maksaa käyttämänsä sähkön, sähkösopimus on olemassa.

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Liiketila
Rakennusvuosi
1987
Liikehuoneistojen lukumäärä
18
Liikehuoneistojen pinta-ala
9 851 m²
Liikenneyhteydet
Juna-asema lähellä, Bussipysäkki lähellä, Sujuvat yhteydet omalla autolla, Paljon parkkitilaa
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Tontin omistus
Oma